Jak Działamy

Nasza Firma łączy osoby mające wieloletnie doświadczenie w branży osłon słonecznych.
Największą gałęzią naszej działalności jest wyposażenie i aranżacja okien:
od klasycznych zasłon i okiennic, po bardziej nowoczesne rozwiązania z zastosowaniem sterowań elektrycznych.
Zajmujemy się wystrojem okien kompleksowo, zaczynając od pomocy w wyborze stylizacji, kończąc na profesjonalnym montażu.
Wkładamy bardzo dużo pracy w to, by nasi klienci, którzy cenią sobie wysoką jakość, byli zadowoleni z naszych usług.

Potrzebują Państwo profesjonalnej porady? W oknach czegoś brakuje? A może potrzeba zmienić wystrój wnętrza? Jeśli są Państwo zainteresowani trafną aranżacją i nieszablonowym wyposażeniem swoich okien, skontaktujcie się z nami. Powiedzcie nam o swoich planach i oczekiwaniach. Skorzystajcie z porad naszego dekoratora. Pomożemy Państwu w wyborze odpowiedniej stylizacji okiennej.
Już od pierwszej rozmowy telefonicznej wsłuchujemy się w Państwa oczekiwania. Umawiamy spotkanie w dogodnym dla Was terminie. To my dojeżdżamy do klienta, gdyż wychodzimy z założenia, że dekoracje i wyposażenie okien trzeba wybierać tylko w świetle i wśród tych kolorów, które zastaniemy w Państwa wnętrzu. Na miejscu doradzamy i proponujemy zasłony, firany lub rolety, które sprawią, że Państwa dom stanie się atrakcyjniejszy i przytulniejszy.
Przy spotkaniu prezentujemy fotografie z podobnych realizacji firmy LaurAles. Zaproponujemy takie aranżacje i wystrój okien, aby pokreślić niepowtarzalny charakter i styl Twojego wnętrza. Znamy najnowsze trendy, ale zdecydowanie wolimy wyznaczać nowe tory, dzięki czemu nasze aranżacje są nietuzinkowe i oryginalne. Doświadczenie nie zawsze pozwala nam iść na kompromisy – wybacz nam, ale nie podejmiemy się zleceń prognozujących Twoje niezadowolenie.

 

Po akceptacji klienta natychmiast przystępujemy do realizacji złożonego zamówienia. Wcześniej pisemnie dajemy gwarancję wykonalności naszego projektu w umówionym terminie. Płatności możesz dokonać gotówkowo, kartą lub przelewem.

Nasi dekoratorzy , korzystając ze swojego doświadczenia, pomogą ci wybrać najlepsze, renomowane produkty spośród sprawdzonych materiałów, które będą dopasowane do twoich potrzeb. Nasze krawcowe uszyją dekoracje specjalnie dla ciebie.
Wszystko terminowo, czysto i w miłej atmosferze. Nasi specjaliści zadbają o odpowiednie zawieszenie osłon okiennych, tak by ich finalny wygląd cieszył przez długie lata.

Na końcu, jeśli się zgodzisz, zrobimy kilka zdjęć naszej realizacji.

Zapraszamy cię do obejrzenia fotografii z dotychczasowych realizacji marki LaurAles.

OPINIE

Ann Bracik 20-11-2017

Bardzo polecam usługi tej firmy, u której zamówiłam w sierpniu br. plisy oraz rolety rzymskie. Wysoka jakość, terminowość i miła obsługa. Moją szczególną uwagę zwróciło indywidualne podejście do klienta oraz cenne rady. Firmie LaurAles bardzo zależy na satysfakcji klienta, a to w dzisiejszych czasach nie jest niestety częstym zjawiskiem. Po negatywnych doświadczeniach przy współpracy z różnymi firmami, z którymi miałam do czynienia podczas wykończenia mieszkania (stan deweloperski), firma Pana Michała Marciniaka jest prawdziwą perełką. Serdecznie polecam.

Kasia Wac 25-09-2017

Jestem w trakcie remontu mieszkania, więc po kilku doświadczeniach wiem, ze firma, która dobrze wykonuje swoje zadanie, towar jest zgody z zamówieniem, cena korzystna i wszystko jest załatwione w terminie to naprawdę coś niespotykanego, w tym przypadku wszystkie punkty spełnione. Dziękuje bardzo za piękne żaluzje 🙂

więcej opinii znajdziesz na naszym

Dane firmy

ul. Żółkiewskiego 5/7
04-305 Warszawa