Karnisze i Szyny Sufitowe Warszawa

Powracające zainteresowanie zasłonami i firanami, których szeroki wybór znajdziecie Państwo także w LaurAles, sprawia, że powstało wiele systemów do ich zawieszania.
Nasza firma specjalizuje się w doradztwie i montażu zarówno klasycznych karniszy, jak i nowoczesnych szyn zdalnie sterowanych.
W ofercie posiadamy dużą ilość wzorów karniszy kutych, drewnianych, z tworzyw sztucznych i metali szlachetnych. Wszystkie nasze karnisze cechuje duża wytrzymałość i ciekawa forma.

OPINIE

Ann Bracik 20-11-2017

Bardzo polecam usługi tej firmy, u której zamówiłam w sierpniu br. plisy oraz rolety rzymskie. Wysoka jakość, terminowość i miła obsługa. Moją szczególną uwagę zwróciło indywidualne podejście do klienta oraz cenne rady. Firmie LaurAles bardzo zależy na satysfakcji klienta, a to w dzisiejszych czasach nie jest niestety częstym zjawiskiem. Po negatywnych doświadczeniach przy współpracy z różnymi firmami, z którymi miałam do czynienia podczas wykończenia mieszkania (stan deweloperski), firma Pana Michała Marciniaka jest prawdziwą perełką. Serdecznie polecam.

Kasia Wac 25-09-2017

Jestem w trakcie remontu mieszkania, więc po kilku doświadczeniach wiem, ze firma, która dobrze wykonuje swoje zadanie, towar jest zgody z zamówieniem, cena korzystna i wszystko jest załatwione w terminie to naprawdę coś niespotykanego, w tym przypadku wszystkie punkty spełnione. Dziękuje bardzo za piękne żaluzje 🙂

więcej opinii znajdziesz na naszym

Dane firmy

ul. Żółkiewskiego 5/7
04-305 Warszawa