Markizy i Pergole Warszawa

Dziś możliwe jest aranżowanie swojego domu w każdym stylu. Produkty LaurAles pozwalają skupić się nie tylko na ozdobach okiennych w pomieszczeniach domowych, ale i na zewnątrz. Jednym z rozwiązań są popularne niegdyś markizy i pergole. Stanowią one wspaniałą przeciwsłoneczną ochronę zewnętrzną. Świetnie się sprawdzają na dużych powierzchniach otwartych, takich jak tarasy, balkony czy ogródki restauracyjne. Markizy i pergole oprócz ochrony przed słońcem, mogą z powodzeniem spełniać funkcję dekoracyjną. Szeroka gama kolorów pozwala dobrać markizę do każdego otoczenia, nadając mu wakacyjny, relaksujący klimat.
Jednak oprócz funkcji takich jak ozdoba czy osłona przed deszczem i słońcem, markizy i pergole mają dodatkowe zalety. Markiza zamontowana nad sklepem z nadrukowanym logo, może posłużyć jako chwytliwa reklama, zauważalna z daleka. Oryginalny i szczególnie ciekawy wygląd tego typu ozdób okiennych, może znaleźć swoje zastosowanie w różnorodnych obiektach.

Pergole ze zwijanym elektrycznie poszyciem to świetne zadaszenie dla większych powierzchni takich jak; tarasy i ogrody restauracyjne. Minimalistyczny format konstrukcji idealnie odnajduje się w nowoczesnej architekturze i cieszy się coraz większym uznaniem. Dzięki nim, ogród lub taras nabierze klimatu i atmosfery relaksu.

LaurAles oferuje bogatą ofertę i szybki, rzetelny montaż. Zarówno markizy jak i pergole, wymagają
większego nakładu pracy w mocowaniu ze względu na swoją specyfikę.

OPINIE

Ann Bracik 20-11-2017

Bardzo polecam usługi tej firmy, u której zamówiłam w sierpniu br. plisy oraz rolety rzymskie. Wysoka jakość, terminowość i miła obsługa. Moją szczególną uwagę zwróciło indywidualne podejście do klienta oraz cenne rady. Firmie LaurAles bardzo zależy na satysfakcji klienta, a to w dzisiejszych czasach nie jest niestety częstym zjawiskiem. Po negatywnych doświadczeniach przy współpracy z różnymi firmami, z którymi miałam do czynienia podczas wykończenia mieszkania (stan deweloperski), firma Pana Michała Marciniaka jest prawdziwą perełką. Serdecznie polecam.

Kasia Wac 25-09-2017

Jestem w trakcie remontu mieszkania, więc po kilku doświadczeniach wiem, ze firma, która dobrze wykonuje swoje zadanie, towar jest zgody z zamówieniem, cena korzystna i wszystko jest załatwione w terminie to naprawdę coś niespotykanego, w tym przypadku wszystkie punkty spełnione. Dziękuje bardzo za piękne żaluzje 🙂

więcej opinii znajdziesz na naszym

Dane firmy

ul. Żółkiewskiego 5/7
04-305 Warszawa