Moskitiery Warszawa

Moskitiery (siatki okienne i drzwiowe) stanowią praktyczną ochronę przed insektami oraz opadami liści i pyłków. Zamontowane przez nas moskitiery zapewnią spokojny sen przy otwartym oknie podczas letnich upałów, bez narażenia na kontakt z uciążliwymi komarami.
Oferujemy moskitiery w pięciu opcjach:

1. Ramowa, montowana bezinwazyjnie za pomocą zmyślnych zaczepów;
2. Drzwiowa, montowana na zawiasach;
3. Rolowana, zwijana w kasetę;
4. Zintegrowana w komplecie z roletami zewnętrznymi.
5. Plisowana – wciąż nowość na polskim rynku. To moskitiera, która jest obecnie najlepszym, najbardziej dopracowanym i wszechstronnym systemem moskitier jeśli chodzi o osłonę drzwi i okien balkonowych.

Systemy Moskitier oferowanych przez firmę LaurAles cechują:

• Funkcjonalność, estetyka i wysoka jakość.
• Możliwość zastosowania w każdym oknie.
• Odporność na wpływ czynników atmosferycznych i łatwość czyszczenia.

OPINIE

Ann Bracik 20-11-2017

Bardzo polecam usługi tej firmy, u której zamówiłam w sierpniu br. plisy oraz rolety rzymskie. Wysoka jakość, terminowość i miła obsługa. Moją szczególną uwagę zwróciło indywidualne podejście do klienta oraz cenne rady. Firmie LaurAles bardzo zależy na satysfakcji klienta, a to w dzisiejszych czasach nie jest niestety częstym zjawiskiem. Po negatywnych doświadczeniach przy współpracy z różnymi firmami, z którymi miałam do czynienia podczas wykończenia mieszkania (stan deweloperski), firma Pana Michała Marciniaka jest prawdziwą perełką. Serdecznie polecam.

Kasia Wac 25-09-2017

Jestem w trakcie remontu mieszkania, więc po kilku doświadczeniach wiem, ze firma, która dobrze wykonuje swoje zadanie, towar jest zgody z zamówieniem, cena korzystna i wszystko jest załatwione w terminie to naprawdę coś niespotykanego, w tym przypadku wszystkie punkty spełnione. Dziękuje bardzo za piękne żaluzje 🙂

więcej opinii znajdziesz na naszym

Dane firmy

ul. Żółkiewskiego 5/7
04-305 Warszawa