Okiennice i Shutters Warszawa

Okiennica to najbardziej klasyczny sposób osłaniania okna z zewnątrz, uskrzydlająca okno w pełnym tego słowa znaczeniu. Okiennica znakomicie chroni przed słońcem, opadami i niepożądanym wzrokiem ciekawskich osób. Mając odpowiednie okucia, może pełnić funkcję antywłamaniową. Okiennice przez nas montowane, oprócz funkcjonalności, posiadają duże walory estetyczne.

Shutters to eleganckie okiennice wewnętrzne, wyposażone w ruchome poziome lamele. Ta stylowa forma, pozwala stworzyć we wnętrzu intrygującą atmosferę gry światła i cienia. Oprócz tego, że nadają wnętrzu charakteru, pozwalają kontrolować wpadające światło i tworzą skuteczną izolację cieplną.
Drewniane okiennice wewnętrzne Shutters to nowoczesny produkt tworzący wrażenie ręcznie wykonanej dekoracji.

OPINIE

Ann Bracik 20-11-2017

Bardzo polecam usługi tej firmy, u której zamówiłam w sierpniu br. plisy oraz rolety rzymskie. Wysoka jakość, terminowość i miła obsługa. Moją szczególną uwagę zwróciło indywidualne podejście do klienta oraz cenne rady. Firmie LaurAles bardzo zależy na satysfakcji klienta, a to w dzisiejszych czasach nie jest niestety częstym zjawiskiem. Po negatywnych doświadczeniach przy współpracy z różnymi firmami, z którymi miałam do czynienia podczas wykończenia mieszkania (stan deweloperski), firma Pana Michała Marciniaka jest prawdziwą perełką. Serdecznie polecam.

Kasia Wac 25-09-2017

Jestem w trakcie remontu mieszkania, więc po kilku doświadczeniach wiem, ze firma, która dobrze wykonuje swoje zadanie, towar jest zgody z zamówieniem, cena korzystna i wszystko jest załatwione w terminie to naprawdę coś niespotykanego, w tym przypadku wszystkie punkty spełnione. Dziękuje bardzo za piękne żaluzje 🙂

więcej opinii znajdziesz na naszym

Dane firmy

ul. Żółkiewskiego 5/7
04-305 Warszawa