Rolety Rzymskie Warszawa

Obecnie, dom i mieszkanie można urządzić w niebanalnym stylu. Różnorodność mebli, akcesoriów oraz dekoracji sprawia, iż wnętrza mogą uzyskać szczególnie oryginalny charakter. Nie od dziś, dużą popularnością cieszą się rolety rzymskie.

Story te łączą w sobie funkcję ochrony przeciwsłonecznej i efektownej dekoracji. Roleta rzymska jest to tkanina, która za pomocą mechanizmu sterującego układa się w poziome zakładki. Stora, dzięki wykorzystaniu poziomych patyczków, może układać się w sztywne, regularne zakładki lub w opcji bez usztywnień, układać się w miękkie, nieregularne fałdy. Aby roleta rzymska przepuszczała mniej światła i wyglądała okazalej, można wzbogacić ją o podszewkę.

Rolety rzymskie nasza firma szyje z dowolnej tkaniny, dzięki czemu tę dekorację okienną można łatwo dopasować do każdego wnętrza. Stora wykonana przykładowo z tkaniny firanowej świetnie będzie komponować się z zasłonami.

Jeszcze kilkanaście lat temu, zasłony i firany na chwilę straciły swoją popularność. Były one kojarzone głównie z wystrojem mieszkań w okresie lat 80. Dziś, dzięki pomysłom projektantów, ozdoby okienne na nowo powróciły do łask. Rolety rzymskie łączą w sobie prostotę i elegancję. Różne formy, kolory i motywy rolet pozwalają dopasować je do każdego wnętrza.

OPINIE

Ann Bracik 20-11-2017

Bardzo polecam usługi tej firmy, u której zamówiłam w sierpniu br. plisy oraz rolety rzymskie. Wysoka jakość, terminowość i miła obsługa. Moją szczególną uwagę zwróciło indywidualne podejście do klienta oraz cenne rady. Firmie LaurAles bardzo zależy na satysfakcji klienta, a to w dzisiejszych czasach nie jest niestety częstym zjawiskiem. Po negatywnych doświadczeniach przy współpracy z różnymi firmami, z którymi miałam do czynienia podczas wykończenia mieszkania (stan deweloperski), firma Pana Michała Marciniaka jest prawdziwą perełką. Serdecznie polecam.

Kasia Wac 25-09-2017

Jestem w trakcie remontu mieszkania, więc po kilku doświadczeniach wiem, ze firma, która dobrze wykonuje swoje zadanie, towar jest zgody z zamówieniem, cena korzystna i wszystko jest załatwione w terminie to naprawdę coś niespotykanego, w tym przypadku wszystkie punkty spełnione. Dziękuje bardzo za piękne żaluzje 🙂

więcej opinii znajdziesz na naszym

Dane firmy

ul. Żółkiewskiego 5/7
04-305 Warszawa