Żaluzje pionowe Warszawa

Żaluzje pionowe (Vertikale) To pionowe, często materiałowe pasy połączone ze sobą koralikiem, które obracają się w dowolnym kierunku, dzięki czemu doskonale kontrolują ilość światła wpadającego do pomieszczenia.
Rozwiązania techniczne, które posiadamy, pozwalają na różnorodne sposoby rozwijania pasów, a także na umieszczenie Vertikali po skosie lub gięcie ich w łuki. Oprócz tradycyjnych pasów materiałowych w naszej ofercie można wybierać spośród pasów PVC (tworzyw sztucznych) czy aluminiowych

Nowością i ciekawym rozwiązaniem są Vertikale drewniane. Wszystkie żaluzje pionowe dostępne są w systemie standardowym na koralik i sznurek, bądź z bardziej zaawansowanym napędem elektrycznym.
Pionowe pasy Vertikali sprawiają, że wnętrze wydaje się bardziej przestrzenne i wyższe.
Bogata oferta firmy LaurAles pozwala na dopasowanie Vertikali do każdego pomieszczenia, podkreślając jego szyk i elegancję.

OPINIE

Ann Bracik 20-11-2017

Bardzo polecam usługi tej firmy, u której zamówiłam w sierpniu br. plisy oraz rolety rzymskie. Wysoka jakość, terminowość i miła obsługa. Moją szczególną uwagę zwróciło indywidualne podejście do klienta oraz cenne rady. Firmie LaurAles bardzo zależy na satysfakcji klienta, a to w dzisiejszych czasach nie jest niestety częstym zjawiskiem. Po negatywnych doświadczeniach przy współpracy z różnymi firmami, z którymi miałam do czynienia podczas wykończenia mieszkania (stan deweloperski), firma Pana Michała Marciniaka jest prawdziwą perełką. Serdecznie polecam.

Kasia Wac 25-09-2017

Jestem w trakcie remontu mieszkania, więc po kilku doświadczeniach wiem, ze firma, która dobrze wykonuje swoje zadanie, towar jest zgody z zamówieniem, cena korzystna i wszystko jest załatwione w terminie to naprawdę coś niespotykanego, w tym przypadku wszystkie punkty spełnione. Dziękuje bardzo za piękne żaluzje 🙂

więcej opinii znajdziesz na naszym

Dane firmy

ul. Żółkiewskiego 5/7
04-305 Warszawa