Żaluzje Poziome Warszawa

Żaluzje poziome (weneckie) Znane są od lat 40. XX wieku. Żaluzję tworzą poziome lamelki połączone drabinką sznurkową lub tasiemką. Rozwiązania konstrukcyjne umożliwiają wybór różnorodnych opcji obsługi, od najprostszych sznurkowych (tj. w wersji z 1947 r.) lub łańcuszkowych, po zdalnie sterowane napędy elektryczne na miarę najnowszych współczesnych modeli.
Dawniej wielkim uznaniem wśród naszych klientów cieszyły się żaluzje aluminiowe lakierowane, w ostatnich latach bardziej popularnymi stały się żaluzje z materiałów naturalnych, takich jak drewno czy bambus, często w kolorze białym. W naszej ofercie można wybierać spośród żaluzji aluminiowych, PVC, drewnianych i bambusowych. Nowością są żaluzje tkaninowe i skórzane. Bardzo bogata kolorystyka, możliwość zastosowania różnorodnych deseni, z połyskiem lub matowych oraz różnych szerokości lamelek (16mm, 25mm, 50mm, 75mm), umożliwiają dobranie żaluzji do każdego typu okna, tak aby stworzyć niepowtarzalne, wysmakowane wnętrze.

Do cech żaluzji weneckich należy:
• Możliwość kontrolowania ilości wpadającego światła, dzięki czemu są idealne do oglądania telewizji czy pracy na komputerze,
• Możliwość obserwowania otoczenia samemu nie będąc widocznym,
• Duża trwałość,
• Rozdzielnie funkcji podnoszenia i obracania listków żaluzji,
• Łatwa możliwość ich dopasowania zarówno do wnętrza stylowego, jak i nowoczesnego poprzez naturalne piękno.

OPINIE

Ann Bracik 20-11-2017

Bardzo polecam usługi tej firmy, u której zamówiłam w sierpniu br. plisy oraz rolety rzymskie. Wysoka jakość, terminowość i miła obsługa. Moją szczególną uwagę zwróciło indywidualne podejście do klienta oraz cenne rady. Firmie LaurAles bardzo zależy na satysfakcji klienta, a to w dzisiejszych czasach nie jest niestety częstym zjawiskiem. Po negatywnych doświadczeniach przy współpracy z różnymi firmami, z którymi miałam do czynienia podczas wykończenia mieszkania (stan deweloperski), firma Pana Michała Marciniaka jest prawdziwą perełką. Serdecznie polecam.

Kasia Wac 25-09-2017

Jestem w trakcie remontu mieszkania, więc po kilku doświadczeniach wiem, ze firma, która dobrze wykonuje swoje zadanie, towar jest zgody z zamówieniem, cena korzystna i wszystko jest załatwione w terminie to naprawdę coś niespotykanego, w tym przypadku wszystkie punkty spełnione. Dziękuje bardzo za piękne żaluzje 🙂

więcej opinii znajdziesz na naszym

Dane firmy

ul. Żółkiewskiego 5/7
04-305 Warszawa