Zasłony i Firany Warszawa

Rynek osłon okiennych jest coraz bogatszy pomimo kilkuletniego przestoju – dziś, zasłony i firany stanowią jeden z głównych elementów ozdobnych pokoi i pomieszczeń użytkowych. Ogromny wybór żaluzji i rolet nie jest w stanie zastąpić tradycyjnych zasłon i firan, które świetnie odnajdują się w nowoczesnej architekturze.
W firmie LaurAles nasi dekoratorzy spośród niezliczonej liczby pięknych materiałów, kolorów, fantazyjnych wzorów, eleganckich pasów, pomogą ci wybrać zasłony bądź firany najbardziej pasujące do twojego domu.

Doświadczeni dekoratorzy, doskonałe szycie naszych krawcowych oraz wysokiej jakości tkaniny dopasowane do wnętrza – to gwarancja wyjątkowego wystroju. Piękno i funkcjonalność zasłon i firan sprawia, że znów stają się najchętniej wybieranymi osłonami okiennymi. LaurAles zapewnia dostęp do różnorodnych typów ozdób okiennych. Firany i zasłony mogą sięgać aż do podłogi lub do blatu kuchennego/ biurka. Do wyboru jest również faktura materiału, rodzaj tkaniny oraz jej kolor lub motyw.

Zasłony i firany pasują nie tylko do wnętrz domowych. Wykorzystanie ich w restauracji, hotelu, siedzibie firmy lub na uniwersytecie, doda stylu pomieszczeniom. Ich główną rolą jest osłanianie okien przed słońcem oraz zapewnienie prywatności domownikom. Nie od dziś, można wykorzystać je w celu ozdobienia pomieszczeń. Z racji tego, iż zasłony i firany cechują się funkcjonalnością, mogą być zastosowane praktycznie wszędzie.

OPINIE

Ann Bracik 20-11-2017

Bardzo polecam usługi tej firmy, u której zamówiłam w sierpniu br. plisy oraz rolety rzymskie. Wysoka jakość, terminowość i miła obsługa. Moją szczególną uwagę zwróciło indywidualne podejście do klienta oraz cenne rady. Firmie LaurAles bardzo zależy na satysfakcji klienta, a to w dzisiejszych czasach nie jest niestety częstym zjawiskiem. Po negatywnych doświadczeniach przy współpracy z różnymi firmami, z którymi miałam do czynienia podczas wykończenia mieszkania (stan deweloperski), firma Pana Michała Marciniaka jest prawdziwą perełką. Serdecznie polecam.

Kasia Wac 25-09-2017

Jestem w trakcie remontu mieszkania, więc po kilku doświadczeniach wiem, ze firma, która dobrze wykonuje swoje zadanie, towar jest zgody z zamówieniem, cena korzystna i wszystko jest załatwione w terminie to naprawdę coś niespotykanego, w tym przypadku wszystkie punkty spełnione. Dziękuje bardzo za piękne żaluzje 🙂

więcej opinii znajdziesz na naszym

Dane firmy

ul. Żółkiewskiego 5/7
04-305 Warszawa