Plisy Warszawa

Plisy (żaluzje plisowane) To miękka, harmonijkowa tkanina, poruszana za pomocą cieniutkich, bardzo wytrzymałych linek. Plisy to bardzo uniwersalny produkt. Żaluzje plisowane można zastosować do okien o nawet najbardziej nietypowych kształtach: trójkątnych, trapezoidalnych, okrągłych.
Plisy mogą posiadać sterowanie sznurkowe, z uchwytem ręcznym, na koralik albo sterowanie elektryczne, sterowane za pomocą pilota, co jest szczególnie wygodne, gdy okna są wysokie lub trudno dostępne.
W ofercie firmy LaurAles znajdziecie Państwo bardzo dużą gamę kolorów plis, wykonanych z materiałów gładkich lub wzorzystych, przepuszczających światło, rozpraszający lub w pełni zaciemniające pomieszczenie, a także pokryte powłoką aluminiową (dzięki czemu odbijają promienie słoneczne).

Atutem plis jest możliwość łączenia w jednym oknie dwóch żaluzji różniących się od siebie barwą lub stopniem zaciemnienia – tak zwana opcja ,,dzień noc’’. Ogromną zaletą plis jest możliwość ich zasuwania zarówno od góry, jak i od dołu, dzięki czemu mogą pełnić funkcję zazdrostki, co jest szczególnie przydatne przy oknach na parterze.
Niewątpliwym walorem plis jest możliwość łatwego ich zdemontowania i czyszczenia. Niezależnie od sposobu sterowania, kształtu i rodzaju tkanin wszystkie plisy cechują się prostotą działania. Plisy są eleganckim, użytecznym rozwiązaniem, które oprócz ochrony przed słońcem pozwalają stworzyć we wnętrzu niepowtarzalną grę świateł.

OPINIE

Ann Bracik 20-11-2017

Bardzo polecam usługi tej firmy, u której zamówiłam w sierpniu br. plisy oraz rolety rzymskie. Wysoka jakość, terminowość i miła obsługa. Moją szczególną uwagę zwróciło indywidualne podejście do klienta oraz cenne rady. Firmie LaurAles bardzo zależy na satysfakcji klienta, a to w dzisiejszych czasach nie jest niestety częstym zjawiskiem. Po negatywnych doświadczeniach przy współpracy z różnymi firmami, z którymi miałam do czynienia podczas wykończenia mieszkania (stan deweloperski), firma Pana Michała Marciniaka jest prawdziwą perełką. Serdecznie polecam.

Kasia Wac 25-09-2017

Jestem w trakcie remontu mieszkania, więc po kilku doświadczeniach wiem, ze firma, która dobrze wykonuje swoje zadanie, towar jest zgody z zamówieniem, cena korzystna i wszystko jest załatwione w terminie to naprawdę coś niespotykanego, w tym przypadku wszystkie punkty spełnione. Dziękuje bardzo za piękne żaluzje 🙂

więcej opinii znajdziesz na naszym

Dane firmy

ul. Żółkiewskiego 5/7
04-305 Warszawa