Rolety Rzymskie Warszawa

Obecnie, dom i mieszkanie można urządzić w niebanalnym stylu. Różnorodność mebli, akcesoriów oraz dekoracji sprawia, iż wnętrza mogą uzyskać szczególnie oryginalny charakter. Nie od dziś, dużą popularnością cieszą się rolety rzymskie.

Story te łączą w sobie funkcję ochrony przeciwsłonecznej i efektownej dekoracji. Roleta rzymska jest to tkanina, która za pomocą mechanizmu sterującego układa się w poziome zakładki. Stora, dzięki wykorzystaniu poziomych patyczków, może układać się w sztywne, regularne zakładki lub w opcji bez usztywnień, układać się w miękkie, nieregularne fałdy. Aby roleta rzymska przepuszczała mniej światła i wyglądała okazalej, można wzbogacić ją o podszewkę.

Rolety rzymskie nasza firma szyje z dowolnej tkaniny, dzięki czemu tę dekorację okienną można łatwo dopasować do każdego wnętrza. Stora wykonana przykładowo z tkaniny firanowej świetnie będzie komponować się z zasłonami.

Dziś, dzięki pomysłom projektantów, ozdoby okienne na nowo powróciły do łask. Rolety rzymskie łączą w sobie prostotę i elegancję. Różne formy, kolory i motywy rolet pozwalają dopasować je do każdego wnętrza.

Dane firmy