Rolety rzymskie

Rolety rzymskie to doskonałe połączenie elegancji i praktycznej ochrony przeciwsłonecznej. Ich główny element stanowi tkanina, która za pomocą mechanizmu sterującego układa się w poziome zakładki. Dzięki wykorzystaniu poziomych patyczków, może układać się w sztywne, regularne zagięcia lub w opcji bez usztywnień, formować się w miękkie, nieregularne fałdy. Rolety rzymskie okazują się zatem bardziej wykwintnym odpowiednikiem rolet materiałowych. Aby przepuszczały mniej światła i wyglądały jeszcze okazalej, można wzbogacić je o podszewkę.

Rolety rzymskie z dowolnego materiału

Oferujemy szeroki wybór rolet rzymskich na wymiar z różnych tkanin. Realizujemy także projekty z wykorzystaniem materiałów dostarczonych przez Klienta, uwzględniając indywidualne pomysły. Dzięki temu umożliwiamy idealne dopasowanie rolet do innych elementów wykończenia wnętrza.

Rolety rzymskie doskonale sprawdzają się zarówno w przypadku nowoczesnych aranżacji, jak i pomieszczeń utrzymanych w klasycznym wystroju. Klimat, jaki wnoszą, zależy bowiem od wykorzystanego materiału. Nasza oferta uwzględnia różne formy, kolory i motywy rolet. W zależności od preferencji mogą być gładkie – w takiej postaci odnajdują się szczególnie w stonowanych i designerskich wnętrzach, a także bogato zdobione. Szyjemy zarówno z eleganckich tkanin żakardowych, jak i materiałów o drobnych aplikacjach.

LogoLaurales

Dane firmy

LaurAles Michał Marciniak

ul. Żółkiewskiego 5/7
04-305 Warszawa