Jak Działamy

Nasza Firma łączy osoby mające wieloletnie doświadczenie w branży osłon słonecznych.
Największą gałęzią naszej działalności jest wyposażenie i aranżacja okien:
od klasycznych zasłon i okiennic, po bardziej nowoczesne rozwiązania z zastosowaniem sterowań elektrycznych.
Zajmujemy się wystrojem okien kompleksowo, zaczynając od pomocy w wyborze stylizacji, kończąc na profesjonalnym montażu.
Wkładamy bardzo dużo pracy w to, by nasi klienci, którzy cenią sobie wysoką jakość, byli zadowoleni z naszych usług.

Potrzebują Państwo profesjonalnej porady? W oknach czegoś brakuje? A może potrzeba zmienić wystrój wnętrza? Jeśli są Państwo zainteresowani trafną aranżacją i nieszablonowym wyposażeniem swoich okien, skontaktujcie się z nami. Powiedzcie nam o swoich planach i oczekiwaniach. Skorzystajcie z porad naszego dekoratora. Pomożemy Państwu w wyborze odpowiedniej stylizacji okiennej.
Już od pierwszej rozmowy telefonicznej wsłuchujemy się w Państwa oczekiwania. Umawiamy spotkanie w dogodnym dla Was terminie. To my dojeżdżamy do klienta, gdyż wychodzimy z założenia, że dekoracje i wyposażenie okien trzeba wybierać tylko w świetle i wśród tych kolorów, które zastaniemy w Państwa wnętrzu. Na miejscu doradzamy i proponujemy zasłony, firany lub rolety, które sprawią, że Państwa dom stanie się atrakcyjniejszy i przytulniejszy.
Przy spotkaniu prezentujemy fotografie z podobnych realizacji firmy LaurAles. Zaproponujemy takie aranżacje i wystrój okien, aby pokreślić niepowtarzalny charakter i styl Twojego wnętrza. Znamy najnowsze trendy, ale zdecydowanie wolimy wyznaczać nowe tory, dzięki czemu nasze aranżacje są nietuzinkowe i oryginalne. Doświadczenie nie zawsze pozwala nam iść na kompromisy – wybacz nam, ale nie podejmiemy się zleceń prognozujących Twoje niezadowolenie.

Po akceptacji klienta natychmiast przystępujemy do realizacji złożonego zamówienia. Wcześniej pisemnie dajemy gwarancję wykonalności naszego projektu w umówionym terminie. Płatności możesz dokonać gotówkowo, kartą lub przelewem.

Nasi dekoratorzy , korzystając ze swojego doświadczenia, pomogą ci wybrać najlepsze, renomowane produkty spośród sprawdzonych materiałów, które będą dopasowane do twoich potrzeb. Nasze krawcowe uszyją dekoracje specjalnie dla ciebie.

Wszystko terminowo, czysto i w miłej atmosferze. Nasi specjaliści zadbają o odpowiednie zawieszenie osłon okiennych, tak by ich finalny wygląd cieszył przez długie lata.

Na końcu, jeśli się zgodzisz, zrobimy kilka zdjęć naszej realizacji.

Zapraszamy cię do obejrzenia fotografii z dotychczasowych realizacji marki LaurAles.

Dane firmy