Firany

 

Firany to dekoracyjny akcent stanowiący częściową ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem pomieszczenia, która zależy od stopnia transparentności tkaniny. Oferujemy Państwu wyłącznie najwyższej jakości materiały. Pomimo mocnych splotów, wpływających na ich wytrzymałość, wciąż pozostają delikatne i zwiewne, co sprawia, że rama okna nabiera niezwykłej lekkości. Piękno i funkcjonalność nowoczesnych firan sprawia, że znów stają się one najchętniej wybieranymi osłonami okiennymi.

Firany na wymiar

Ponieważ szyjemy firany na wymiar, umożliwiamy dopasowanie ich długości do każdego rodzaju okien. Estetyka naszych produktów skupia się wokół sprawdzonych krojów, dlatego oferujemy firany, które sięgają do podłogi. W ten sposób pomagamy w aranżacji wnętrz ponadczasowych, które wpisują się w kanon szyku bez względu na panujące trendy. Wierzymy bowiem, że sezonowe kolekcje przemijają, natomiast proste i eleganckie fasony w połączeniu z najwyższą jakością tkaniny zawsze wyglądają tak samo efektownie. Długie do podłogi firany doskonale odnajdują się w klasycznych aranżacjach wnętrz – przede wszystkim salonie i sypialni.

Piękno i funkcjonalność delikatnych firan sprawia, że znów stają się najchętniej wybieranymi osłonami okiennymi. Firany mogą sięgać aż do podłogi lub do blatu kuchennego/ biurka.

LogoLaurales

Dane firmy

LaurAles Michał Marciniak

ul. Żółkiewskiego 5/7
04-305 Warszawa