Szyny sufitowe

Szyny sufitowe to element mocujący osłony okienne, który stanowi alternatywę dla tradycyjnych karniszy. Nasza oferta obejmuje nie tylko najwyższej jakości produkt, lecz także fachową instalację. Wykonujemy wyłącznie szyny na wymiar, a zatem zapewniamy idealne dopasowanie do każdej ściany, nawet narożnej. W zależności od gustu klienta montujemy je z maskownicą lub bez. Zajmujemy się wyrobem i dystrybucją akcesoriów o określonym standardzie, dlatego wyposażyliśmy szyny w elektryczny mechanizm. Zdalne sterowanie sprawdza się zarówno w pomieszczeniach domowych, jak i użytkowych np. salach konferencyjnych.

 

W jakich wnętrzach najlepiej sprawdzają się szyny sufitowe?

Wnętrza, w jakich najczęściej wykorzystuje się szyny sufitowe, to przede wszystkim nowoczesne aranżacje utrzymane w duchu minimalizmu. Decyduje o tym ich prostota i dyskretny mechanizm. Dodatkowe unowocześnienie w postaci zdalnego sterowania sprawia, że zadowalają one użytkowników, którzy cenią postępowe rozwiązania. Oferowane przez nas szyny sufitowe z powodzeniem sprawdzają się jednak i w pomieszczeniach o klasycznym wystroju. Dzięki uniwersalnej formie doskonale korespondują z innymi dodatkami, a przy tym nie odwracają uwagi od ozdobnych osłon.

Co więcej, szyny sufitowe okazują się niezwykle lekką konstrukcją. Montaż nie wymaga zastosowania topornych wsporników czy dodatkowych wzmocnień. Jednocześnie spełniają one funkcje użytkowe dla każdego rodzaju firan czy zasłon, nawet tych z grubych materiałów. Idealnie korespondują ze stworzonymi specjalnie dla nich wykuszami, maskownicami i sztukaterią.

LogoLaurales

Dane firmy

LaurAles Michał Marciniak

ul. Żółkiewskiego 5/7
04-305 Warszawa