Rolety Materiałowe Warszawa

Rolety materiałowe to tkaniny nawinięte na rurkę, za pomocą prostych niezawodnych mechanizmów sterujących: sprężynowych, łańcuszkowych lub elektrycznych. Standardowo rolety są wykończone belką obciążającą, która może być metalowa lub drewniana w kolorze dobranym odpowiednio do tkaniny i wnętrza.

Niezależnie od sposobów sterowania, od tego, czy są to rolety dachowe, wolno wiszące, kasetowe lub wielkogabarytowe, wszystkie charakteryzują się prostotą działania i bardzo bogatą paletą tkanin, z których mogą być wykonane. W naszej ofercie znajdziecie niezliczoną liczbę kolorów, materiałów gładkich lub wzorzystych, przepuszczających światło, rozpraszających lub w pełni zaciemniających. Dekoracyjne falbany, koła, lub osłony typu karnisz pomogą jeszcze bardziej trafić w gusta klienta, odpowiednio dopasowując się do wnętrza i tworząc praktyczną i skuteczną osłonę okienną.

Nasza firma ma w swojej ofercie kilkadziesiąt systemów rolet materiałowych od najprostszych wolno wiszących po kasetowe z prowadnicami, odpowiednich na każdy typ okna.
Rolety proponowane przez LaurAles są wykonane z komponentów najwyższej jakości. Tkaniny, z których są stworzone, nie ulegają wypłowieniu, cechują je starannie dopracowane detale, łatwa obsługa i wysoka trwałość. Rozmaity wybór barw i motywów pozwala dopasować roletę materiałową zarówno do sypialni, jak i do kuchni, łazienki czy pokoju dziecięcego.

Rolety wolno wiszące dzięki zastosowaniu odpowiedniej wielkości rury nawojowej i uchwytów mogą być montowane bezpośrednio na ramie okna (przykręcane do listwy przy szybowej lub na uchwytach bezinwazyjnych) bądź ścianie lub suficie. Rolety materiałowe świetnie nadają się do zasłaniania większych powierzchni takich jak wnęka okienna. Aby zapewnić rolecie dłuższą żywotność oraz stabilność przy jej opuszczaniu można dodatkowo zastosować prowadzenie na żyłkach lub mocowanie belki obciążającej, opcjonalnie magnesy, haczyki lub wspornik.

Rolety kasetowe z prowadnicami są wykorzystywane najczęściej do montażu bezpośrednio na ramie okiennej, choć przy zastosowaniu odpowiedniego systemu mogą służyć do zasłaniania większych powierzchni, takich jak cała wnęka okienna. Dużą zaletą rolet w kasecie jest możliwość stworzenia w pomieszczeniu mroku za dnia przy zastosowaniu odpowiedniej tkaniny. Rolety materiałowe mogą pokrywać całą powierzchnię okna, tworząc klimat. Dodatkowym atutem jest stabilne prowadzenie tkaniny nawet wtedy, gdy okno jest otwarte lub uchylone, użytkownicy cenią sobie również możliwość dobrania prowadnic kasety w różnych kolorach, począwszy od szerokiej gamy oklein drewnopodobnych aż po możliwość polakierowania na dowolny kolor RAL i DECOR.

Montaż rolet materiałowych jest też bardzo prosty. Fachowcy zajmują się mocowaniem rolet w domu klienta lub we wskazanym miejscu. Rolety okienne są wybierane przez specjalistów – doradztwo pozwala dobrać odpowiednią długość, typ rolety, jej kolor i materiał. Rolety materiałowe cieszą się popularnością od pewnego czasu. Dziś, dzięki ich niezawodności i różnorodności, można je wpasować do każdego pomieszczenia w domu i nie tylko. Rolety okienne cechuje także uniwersalność, dzięki której można nimi wyposażyć cały dom lub budynek.

Dane firmy