Żaluzje plisowane

Żaluzje plisowane (plisy) to miękka, harmonijkowa tkanina, poruszana za pomocą cieniutkich, bardzo wytrzymałych linek. Plisy to uniwersalny produkt. Można je zastosować do ram o nawet najbardziej nietypowych kształtach: trójkątnych, trapezoidalnych, a nawet okrągłych. Polecamy je szczególnie osobom, które cenią praktyczne i łatwe w obsłudze rozwiązania.

Atutem żaluzji plisowanych jest możliwość łączenia w jednym oknie dwóch pils różniących się od siebie barwą lub stopniem zaciemnienia – tak zwana opcja ,,dzień noc’’. Pozwalają na ich zasuwanie zarówno od góry, jak i od dołu, dzięki czemu mogą pełnić funkcję zazdrostki, co znajduje zastosowanie np. przy oknach na parterze. Niezależnie od sposobu sterowania, kształtu i rodzaju tkanin wszystkie plisy cechują się prostotą działania. Są zatem eleganckim oraz użytecznym rozwiązaniem, które oprócz ochrony przed słońcem pozwala stworzyć we wnętrzu niepowtarzalną grę świateł.

Praktyczne sterowanie plis

Oferowane przez nas plisy występują w kilku wariantach sterowania. Tak samo, jak w przypadku żaluzji poziomych może ono być sznurkowe, z uchwytem ręcznym, na koralik albo elektryczne – kontrolowane za pomocą pilota, co jest szczególnie wygodne, gdy okna są wysokie lub znajdują się w trudno dostępnych miejscach. System sterowania zdalnego znajduje zatem zastosowanie w przypadku luksusowych wnętrz oraz pomieszczeń użytku publicznego. Okazuje się szczególnie pomocny w szkołach czy salach konferencyjnych, ponieważ umożliwia manipulowanie oświetleniem w komfortowy sposób.

LogoLaurales

Dane firmy

LaurAles Michał Marciniak

ul. Żółkiewskiego 5/7
04-305 Warszawa