Plisy Warszawa

Plisy (żaluzje plisowane) To miękka, harmonijkowa tkanina, poruszana za pomocą cieniutkich, bardzo wytrzymałych linek. Plisy to bardzo uniwersalny produkt. Żaluzje plisowane można zastosować do okien o nawet najbardziej nietypowych kształtach: trójkątnych, trapezoidalnych, okrągłych.
Plisy mogą posiadać sterowanie sznurkowe, z uchwytem ręcznym, na koralik albo sterowanie elektryczne, sterowane za pomocą pilota, co jest szczególnie wygodne, gdy okna są wysokie lub trudno dostępne.
W ofercie firmy LaurAles znajdziecie Państwo bardzo dużą gamę kolorów plis, wykonanych z materiałów gładkich lub wzorzystych, przepuszczających światło, rozpraszający lub w pełni zaciemniające pomieszczenie, a także pokryte powłoką aluminiową (dzięki czemu odbijają promienie słoneczne).

Atutem plis jest możliwość łączenia w jednym oknie dwóch żaluzji różniących się od siebie barwą lub stopniem zaciemnienia – tak zwana opcja ,,dzień noc’’. Ogromną zaletą plis jest możliwość ich zasuwania zarówno od góry, jak i od dołu, dzięki czemu mogą pełnić funkcję zazdrostki, co jest szczególnie przydatne przy oknach na parterze.
Niewątpliwym walorem plis jest możliwość łatwego ich zdemontowania i czyszczenia. Niezależnie od sposobu sterowania, kształtu i rodzaju tkanin wszystkie plisy cechują się prostotą działania. Plisy są eleganckim, użytecznym rozwiązaniem, które oprócz ochrony przed słońcem pozwalają stworzyć we wnętrzu niepowtarzalną grę świateł.

Dane firmy