Plisy Warszawa

Plisy (żaluzje plisowane) To miękka, harmonijkowa tkanina, poruszana za pomocą cieniutkich, bardzo wytrzymałych linek. Plisy to bardzo uniwersalny produkt. Żaluzje plisowane można zastosować do okien o nawet najbardziej nietypowych kształtach: trójkątnych, trapezoidalnych, okrągłych.
Plisy mogą posiadać sterowanie sznurkowe, z uchwytem ręcznym, na koralik albo sterowanie elektryczne, sterowane za pomocą pilota, co jest szczególnie wygodne, gdy okna są wysokie lub trudno dostępne.
W ofercie firmy LaurAles znajdziecie Państwo bardzo dużą gamę kolorów plis, wykonanych z materiałów gładkich lub wzorzystych, przepuszczających światło, rozpraszający lub w pełni zaciemniające pomieszczenie, a także pokryte powłoką aluminiową (dzięki czemu odbijają promienie słoneczne).

Atutem plis jest możliwość łączenia w jednym oknie dwóch żaluzji różniących się od siebie barwą lub stopniem zaciemnienia – tak zwana opcja ,,dzień noc’’. Ogromną zaletą plis jest możliwość ich zasuwania zarówno od góry, jak i od dołu, dzięki czemu mogą pełnić funkcję zazdrostki, co jest szczególnie przydatne przy oknach na parterze.
Niewątpliwym walorem plis jest możliwość łatwego ich zdemontowania i czyszczenia. Niezależnie od sposobu sterowania, kształtu i rodzaju tkanin wszystkie plisy cechują się prostotą działania. Plisy są eleganckim, użytecznym rozwiązaniem, które oprócz ochrony przed słońcem pozwalają stworzyć we wnętrzu niepowtarzalną grę świateł.

Dane firmy

LaurAles Michał Marciniak

ul. Żółkiewskiego 5/7
04-305 Warszawa