Markizy i Pergole Warszawa

Dziś możliwe jest aranżowanie swojego domu w każdym stylu. Produkty LaurAles pozwalają skupić się nie tylko na ozdobach okiennych w pomieszczeniach domowych, ale i na zewnątrz. Jednym z rozwiązań są popularne niegdyś markizy i pergole. Stanowią one wspaniałą przeciwsłoneczną ochronę zewnętrzną. Świetnie się sprawdzają na dużych powierzchniach otwartych, takich jak tarasy, balkony czy ogródki restauracyjne. Markizy i pergole oprócz ochrony przed słońcem, mogą z powodzeniem spełniać funkcję dekoracyjną. Szeroka gama kolorów pozwala dobrać markizę do każdego otoczenia, nadając mu wakacyjny, relaksujący klimat.
Jednak oprócz funkcji takich jak ozdoba czy osłona przed deszczem i słońcem, markizy i pergole mają dodatkowe zalety. Markiza zamontowana nad sklepem z nadrukowanym logo, może posłużyć jako chwytliwa reklama, zauważalna z daleka. Oryginalny i szczególnie ciekawy wygląd tego typu ozdób okiennych, może znaleźć swoje zastosowanie w różnorodnych obiektach.

Pergole ze zwijanym elektrycznie poszyciem to świetne zadaszenie dla większych powierzchni takich jak; tarasy i ogrody restauracyjne. Minimalistyczny format konstrukcji idealnie odnajduje się w nowoczesnej architekturze i cieszy się coraz większym uznaniem. Dzięki nim, ogród lub taras nabierze klimatu i atmosfery relaksu.

LaurAles oferuje bogatą ofertę i szybki, rzetelny montaż. Zarówno markizy jak i pergole, wymagają
większego nakładu pracy w mocowaniu ze względu na swoją specyfikę.

Dane firmy