Karnisze

 

Karnisze już dawno przestały być postrzegane jedynie jako ukryty element podtrzymujący storę. Ich forma stała się bowiem nie mniej ważna, co funkcja użytkowa. Dlatego jako producent wysokiej jakości osłon okiennych oferujemy również eleganckie karnisze, dzięki którym efekt dekoracji będzie jeszcze bardziej okazały. Nasze produkty stanowią jednak nie tylko stylowy akcent ozdobny, lecz także niezawodny system do zawieszania oraz przesuwania firan i zasłon.

Rodzaje karniszy

W ofercie posiadamy szeroki wybór wzorów karniszy wykonanych z licznych materiałów. Należą do nich karnisze kute, drewniane, z tworzyw sztucznych i metali szlachetnych. Wykonujemy prowadnice w różnych kształtach w zależności od detali architektonicznych w pomieszczeniu. Wszystkie cechuje niezawodna wytrzymałość, a także niebanalna forma. Dzięki temu okazują się nie tylko praktycznym, lecz także efektownym dodatkiem, który uzupełnia wysoki standard wnętrza.

Nasza firma specjalizuje się w doradztwie i montażu zarówno klasycznych karniszy, jak i nowoczesnych szyn sufitowych. O wyborze decydują przede wszystkim preferencje Klienta, a także architektura i wystrój wnętrza, które analizujemy podczas konsultacji. Karnisze apartamentowe, czyli wyposażone w elegancki profil oraz wsporniki umożliwiają przesuwanie żabek przez całą długość. Pozwalają ukryć prowadnice, dlatego odnajdują się w każdym pomieszczeniu, a szczególnie tych z monumentalnymi oknami. Natomiast karnisze składające się z rury i profilu to propozycja dla wszystkich osób, które cenią sobie klasyczne rozwiązania, a ponadto chcą wyeksponować ozdobne zawieszenie.

LogoLaurales

Dane firmy

LaurAles Michał Marciniak

ul. Żółkiewskiego 5/7
04-305 Warszawa