Zasłony Warszawa

Rynek osłon okiennych jest coraz bogatszy pomimo kilkuletniego przestoju – dziś, zasłony i firany stanowią jeden z głównych elementów ozdobnych pokoi i pomieszczeń użytkowych. Ogromny wybór żaluzji i rolet nie jest w stanie zastąpić tradycyjnych zasłon i firan, które świetnie odnajdują się w nowoczesnej architekturze.
W firmie LaurAles nasi dekoratorzy spośród niezliczonej liczby pięknych materiałów, kolorów, fantazyjnych wzorów, eleganckich pasów, pomogą ci wybrać zasłony bądź firany najbardziej pasujące do twojego domu.

Doświadczeni dekoratorzy, doskonałe szycie naszych krawcowych oraz wysokiej jakości tkaniny dopasowane do wnętrza – to gwarancja wyjątkowego wystroju. Piękno i funkcjonalność zasłon i firan sprawia, że znów stają się najchętniej wybieranymi osłonami okiennymi. LaurAles zapewnia dostęp do różnorodnych typów ozdób okiennych. Firany i zasłony mogą sięgać aż do podłogi lub do blatu kuchennego/ biurka. Do wyboru jest również faktura materiału, rodzaj tkaniny oraz jej kolor lub motyw.

Zasłony i firany pasują nie tylko do wnętrz domowych. Wykorzystanie ich w restauracji, hotelu, siedzibie firmy lub na uniwersytecie, doda stylu pomieszczeniom. Ich główną rolą jest osłanianie okien przed słońcem oraz zapewnienie prywatności domownikom. Nie od dziś, można wykorzystać je w celu ozdobienia pomieszczeń. Z racji tego, iż zasłony i firany cechują się funkcjonalnością, mogą być zastosowane praktycznie wszędzie.

Dane firmy