Zasłony okienne

Zasłony okienne to ponadczasowy dodatek wnętrza, który poza spełnianiem funkcji estetycznej, chroni prywatność użytkowników. I choć nawiązują one do klasyki, znajdują szerokie zastosowanie również w przypadku nowoczesnych aranżacji. Dziś, zasłony obok firan ponownie stanowią jeden z głównych elementów ozdobnych pokoi i pomieszczeń użytkowych. Alternatywne osłony okienne nie są bowiem w stanie zastąpić funkcji tradycyjnych zasłon, które świetnie odnajdują się w różnych rozwiązaniach architektonicznych. Dlatego właśnie oferujemy zasłony na wymiar w standardzie premium, o których jakości decyduje zarówno materiał, jak i precyzyjne szycie.

Indywidualny dobór zasłon

Nasi dekoratorzy spośród niezliczonej liczby pięknych materiałów, wyróżniających się kolorami i fantazyjnym wzornictwem, pomogą Państwu wybrać zasłony idealnie wpisujące się w przestrzeń domową lub użytkową. Doświadczeni styliści wnętrz, precyzyjne szycie naszych krawcowych oraz wysokiej jakości tkaniny to gwarancja wyjątkowego wystroju.

Podczas konsultacji w domu Klienta dokonujemy analizy zarówno w oparciu o zastosowane w wnętrzu rozwiązania architektoniczne, jak i styl, w jakim utrzymany jest wystrój. Jesteśmy w stanie nieinwazyjnie wpłynąć na projekt np. stymulując optycznie wysokość pomieszczenia poprzez mocowanie do sufitu zasłon sięgających podłoża. Dobór materiału zależy od wystroju, preferencji Klienta oraz od funkcji zasłon, a zatem poziomu nasłonecznienia w pomieszczeniu. Oferujemy bowiem miarowo bądź całkowicie zaciemniające zasłony, które różnią się grubością oraz strukturą tkaniny.

LogoLaurales

Dane firmy

LaurAles Michał Marciniak

ul. Żółkiewskiego 5/7
04-305 Warszawa