Rolety Zewnętrzne Warszawa

Rolety zewnętrzne Stanowią świetną ochronę nie tylko przed niepożądaną ingerencją nieproszonych gości, ale też, dzięki utworzonej przestrzeni powietrznej pomiędzy oknem a roletą, izolują od nieznośnego hałasu i chronią przed utratą ciepła. Latem zasłonięte rolety pozwolą zachować przyjemny chłód w pomieszczeniu dzięki czemu możesz zaoszczędzić na kosztach klimatyzacji. Roleta zewnętrzna może posiadać napęd ręczny, przekładnię korbową lub napęd elektryczny, wedle zapotrzebowania sterowany przełącznikiem kluczykowym, klawiszowym albo zdalnie pilotem.

Pancerz rolety wykonany jest z wysokiej jakości stopu aluminiowego wypełnionego pianką. Dostępny w standardzie w kilkunastu kolorach, w tym również drewnopodobnych. Istnieje też możliwość pomalowania rolety na dowolny kolor z palety RAL. Stopień zabezpieczenia jaki zapewnia roleta zależy zarówno od grubości pancerza i rodzaju zamków, jak też innych zabezpieczeń specjalnych.

OPINIE

Ann Bracik 20-11-2017

Bardzo polecam usługi tej firmy, u której zamówiłam w sierpniu br. plisy oraz rolety rzymskie. Wysoka jakość, terminowość i miła obsługa. Moją szczególną uwagę zwróciło indywidualne podejście do klienta oraz cenne rady. Firmie LaurAles bardzo zależy na satysfakcji klienta, a to w dzisiejszych czasach nie jest niestety częstym zjawiskiem. Po negatywnych doświadczeniach przy współpracy z różnymi firmami, z którymi miałam do czynienia podczas wykończenia mieszkania (stan deweloperski), firma Pana Michała Marciniaka jest prawdziwą perełką. Serdecznie polecam.

Kasia Wac 25-09-2017

Jestem w trakcie remontu mieszkania, więc po kilku doświadczeniach wiem, ze firma, która dobrze wykonuje swoje zadanie, towar jest zgody z zamówieniem, cena korzystna i wszystko jest załatwione w terminie to naprawdę coś niespotykanego, w tym przypadku wszystkie punkty spełnione. Dziękuje bardzo za piękne żaluzje 🙂

więcej opinii znajdziesz na naszym

Dane firmy

ul. Żółkiewskiego 5/7
04-305 Warszawa