Żaluzje Fasadowe

Żaluzje fasadowe Są nowoczesnym, eleganckim produktem mocowanym na zewnątrz budynku. Systemy żaluzji fasadowych montowanych przez firmę LaurAles chronią wnętrze budynku przed nadmiernym nasłonecznieniem oraz nadają nowoczesny wygląd na zewnątrz budynku. Ponadto żaluzje skutecznie zmniejszają natężenie hałasu.

Komfortowe sterowanie żaluzjami fasadowymi pozwala na ich podnoszenie i opuszczanie, a także zmianę położenia konta lameli. Żaluzja zewnętrzna może posiadać napęd ręczny, przekładnię korbową lub elektryczny napęd sterowany przełącznikiem klawiszowym albo pilotem do zdalnego sterowania. W celu zabezpieczenia żaluzji przed silnym wiatrem wyposażono ją w stabilizatory w postaci prowadnic lub stalowych żyłek. Górna część żaluzji może być ukryta pod elewacją lub osłoną maskującą. Wysokość pakietu po złożeniu żaluzji jest zależna od typu i gabarytów systemu. Wszystkie produkty zewnętrzne oferowane przez firmę LaurAles są pokryte wysokiej jakości lakierami wybranymi z palety RAL, co czyni je odpornymi na warunki atmosferyczne.

OPINIE

Ann Bracik 20-11-2017

Bardzo polecam usługi tej firmy, u której zamówiłam w sierpniu br. plisy oraz rolety rzymskie. Wysoka jakość, terminowość i miła obsługa. Moją szczególną uwagę zwróciło indywidualne podejście do klienta oraz cenne rady. Firmie LaurAles bardzo zależy na satysfakcji klienta, a to w dzisiejszych czasach nie jest niestety częstym zjawiskiem. Po negatywnych doświadczeniach przy współpracy z różnymi firmami, z którymi miałam do czynienia podczas wykończenia mieszkania (stan deweloperski), firma Pana Michała Marciniaka jest prawdziwą perełką. Serdecznie polecam.

Kasia Wac 25-09-2017

Jestem w trakcie remontu mieszkania, więc po kilku doświadczeniach wiem, ze firma, która dobrze wykonuje swoje zadanie, towar jest zgody z zamówieniem, cena korzystna i wszystko jest załatwione w terminie to naprawdę coś niespotykanego, w tym przypadku wszystkie punkty spełnione. Dziękuje bardzo za piękne żaluzje 🙂

więcej opinii znajdziesz na naszym

Dane firmy

ul. Żółkiewskiego 5/7
04-305 Warszawa